Alle producten
zoekwoorden [ industrial equipment custom milled parts ] bij elkaar passen 98 producten.
Rapid Prototyping Perspassing Studs Anti-Corrosie Voor Elektronica En 3C Industrie
| Dienst kern: | 1-delige MOQ, R&D-prototyping |
|---|---|
| Bestel flexibiliteit: | Geen minimale orderhoeveelheid |
| Kernwaarde: | Versnelt ontwerpverificatie, ondersteunt innovatieproeven |
Op maat gemaakte perspassing-tappen | Nul defecten via CCD-inspectie, ondersteuning van prototype tot massaproductie
| Producttype: | Drukknop / clinchknop (door/blind gat) |
|---|---|
| Installatieproces: | Persen/clinchen (koudvervormen) |
| Kernverplichting: | 100% optisch gesorteerd vóór verzending |
Messing Smeltmoeren Slagvastheid Hoge Sterkte Voor Lucht- en Ruimtevaartindustrie
| Productpositionering: | Hotmelt-inzetstuk met snelle respons |
|---|---|
| Kernvoordeel: | Standaardartikelen worden binnen 24 uur verzonden, snelle bemonstering in 3-5 dagen |
| Hoofdmateriaal: | Milieuvrij snijdend messing |
Micro Miniature Messing Heat Set Inserts M1 M2 Custom Schroefdraad voor Medische Draagbare Apparaten
| Kernvermogen: | Ultra-micro draadbewerking / tolerantiecontrole op micronniveau |
|---|---|
| Bewerkingsproces: | Zwitsers precisiedraaien / microkartelen |
| Maatbereik: | M1.0 - M2.5 / Min OD 2,0 mm / Aangepast per tekening |
Waterdichte zelfklemschroef, afdichting voor vochtige omgevingen
| Technische kern: | Elastomeer afdichtingsmechanica en interfacewetenschap |
|---|---|
| Verzegel sleutelfactoren: | Materiaalsamenstelling, hardheid (Shore A), compressieverhouding |
| Prestatiegerichtheid: | Compressieset voor lange termijn, chemische bestendigheid |
Vinnige bewerking van CNC-onderdelen voor de verwerking van elektronica en auto-onderdelen
| Producttype: | CNC-gefreesde prototypes en onderdelen met een laag volume |
|---|---|
| Hoofdmateriaal: | Hoofdmateriaal Aluminium 6061 / Aluminium 7075 / Roestvrij staal 303 |
| Bewerkingsprecisie: | Precisie (±0,01 mm) |
Hoog volumeproductie CNC-gewerkte onderdelen Corrosiebestendige CNC-precisiecomponenten
| Producttype: | cnc gedraaide onderdelen |
|---|---|
| Hoofdmateriaal: | Automatenstaal (12L14, 1215) / aluminiumlegering (6061) / roestvrij staal (303) / messing |
| Bewerkingsprecisie: | Standaard (±0,05 mm) / Precisie (±0,01 mm) |
Hoogrendements niet-standaard bevestigingsmiddelen M1 M30 Aanpasbare zelfklemmende bevestigingsmiddelen
| Producttype: | Niet-standaard bevestigingsmiddelen |
|---|---|
| Kernproces: | Meerdere stations voor koude koers |
| Hoofdmateriaal: | Roestvrij staal (302/304/316), gelegeerd staal, koolstofstaal |
3D-printen Rapid Prototype Machining Hoge precisie CNC-bewerking Service
| Producttype: | Snel prototype |
|---|---|
| Kernvoordeel: | Snelle levering binnen 48 uur / gratis DFM-analyse |
| Hoofdmateriaal: | Aluminiumlegering / roestvrij staal / messing / technische kunststoffen (PEEK, enz.) |
Zeer nauwkeurige oppervlaktemontage moeren Duurzaam Aanpasbaar Voor PCB-montage
| Markt het plaatsen: | Kosteneffectieve standaarden en flexibel maatwerk |
|---|---|
| Kernwaarde: | Balans tussen prestaties, kosten en leveringssnelheid |
| Hoofdmaterialen: | Economisch roestvrij staal, vertind koolstofstaal |


